Informace o bazénech a jejich zastřešení

Písková bazénová filtrace

Pořídili jste si letošní léto na zahrádku vlastní venkovní bazén, avšak nedařilo se Vám v něm udržet tak čistou vodu, jak jste si původně představovali? Možná jste si také často lámali hlavu nad tím, jak je to vůbec možné, že je voda v bazénu tak rychle špinavá.

Jedním z důvodů znečistěné vody jsou zejména mechanické nečistoty, které lze snadno odstranit nejrůznějšími filtracemi, bazénovými vysavači a bazénovými síťkami. Druhým z nejčastějších důvodů jsou pak přírodní mikroorganismy v podobě bakterií či virů. Nejjednodušším způsobem, jak můžete skoncovat se špinavou vodou v bazénech a užít si tak příští horké léto je používání písku do bazénové filtrace, který si můžete pořídit také na www.bazeny.cz. Při výběru pískové filtrace je potřeba dbát na to, aby měl písek tu správnou zrnitost.

Společnost Albixon, která je skutečným odborníkem na prodej venkovních bazénů a veškerého bazénového příslušenství, nabízí písek pro bazénovou filtraci ve 25 kilogramovém balení. Zrnitost nabízeného písku je 0,5 – 1 mm. Pískovou filtraci je podle odborníků nutné udržovat neustále v čistotě, přičemž doporučují písek minimálně jednou za dva týdny prosypávat. Interval doporučené výměny činní dva roky. Ačkoliv se Vám může zdát tento způsob složitý, vězte, že pro Váš venkovní bazén nemůžete najít lepší řešení.

Písek od společnosti Albixon se skvěle hodí do všech možných typů bazénových filtrací. Přičemž cena jednoho dvaceti pěti kilogramového pytle činí necelých 170 Kč. Na výše zmíněné webové adrese naleznete také veškerou potřebnou písková bazénová filtrace.

18. 10. 2013

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

My nejvic spokojeny se zastresenim. Skvely...
Konečně chápu...
Bazény na zahradě (27. 02. 2014)
Je pravda, že bazén už není...