Informace o bazénech a jejich zastřešení

Nové linoleum do předsíně i kuchyně

Rozhodli jste se pro výměnu podlahy na chodbě Vašeho bytu a láká Vás do těchto prostor položit linoleum? Nejen dřevěné a laminátové podlahy, ale také linolea jdou s módou. Přitom už dávno nejsou jen levnější náhražkou za kvalitní dřevěnou podlahu. Navíc linolea již dnes mohou imitovat motiv dřevěné podlahy. U linolea oceníte zejména jeho snadnou údržbu, neboť jej stačí pouze zamést a špína či prach jsou odstraněny. O víkendu pak můžete linoleum setřít mokrou hadrou nebo vysát. Linoleum můžete umístit také do kuchyně, kde při vaření může na podlahu ukápnout trocha mastnoty či se vysypat cukr nebo mouka. Linoleum sebou přináší rovněž dobou tepelnou a akustickou izolaci.

U linolea kromě barvy a motivu můžete podle Vašich přání a potřeb zvolit také tvrdost a tloušťku. S výběrem linolea do Vaší domácnosti Vám velmi ráda pomůže výrobce vysoce kvalitních podlah Meister. Přírodní linoleum společnost Meister vyrábí z přírodního materiálu, jehož základní surovinou je přirozený lněný olej, který se při výrobě přemění za pomocí přívodu kyslíku na lněnoolejnou fermež. Ta se poté smíchá s přírodními pryskyřicemi a vápennou a dřevěnou močkou. Tato zahřátá směs se nalisuje na osnovu a nechá se uschnout.

Přírodní linoleum je tedy skutečně přírodním výrobkem. Vaši novou podlahu si můžete vybrat a objednat na této webové adrese www.meister-podlahy.cz. Přírodní linoleum svou původní barvu obdrží díky slunečním paprskům. Při rozhodování, proč pořídit právě přírodní linoleum do Vaší domácnosti, Vám může napomoci skutečnost, že přírodní linoleum je vhodné také jako podlaha pod kolečka židlí. V neposlední řadě je vysoce odolné vůči skvrnám a je antibakteriální. 

24. 07. 2015

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

My nejvic spokojeny se zastresenim. Skvely...
Konečně chápu...
Bazény na zahradě (27. 02. 2014)
Je pravda, že bazén už není...