Informace o bazénech a jejich zastřešení

Markýzy skvělá ochrana proti sluníčku

Příjemné letní počasí nás láká k posezení na zahrádce a užívání si teplého slunečného počasí. V horkých letních dnech umí být slunečné paprsky velmi silné až lidskému zdraví škodlivé a je proto důležité brát v potaz ochranu jak našeho zdraví, tak našeho majetku. S tím nám pomohou pomoci markýzy od společnosti Proklima. Markýzy představují lehkou konstrukci, která slouží k ochraně před slunečními paprsky. Primárně tedy slouží jako stínidlo. Je možné ji umístit nad vchodem domu, nad okny i balkóny.

K další výhodné vlastnosti markýz patří vodotěsnost. Tato jejich jedinečná vlastnost nám totiž umožňuje pobyt pod markýzami za jakéhokoliv počasí. Výhodných vlastností markýz využívají zejména kavárny, které nabízí svým hostům venkovní posezení u popíjení nejrůznějších nápojů a pojídání zákusků. Velmi často se s markýzami setkáme také v restauracích. Markýzy od společnosti Proklima je možné použít také pro stínění teras, zimních zahrad i fasád domů. V nabídkovém katalogu společnosti Proklima www.zaluzie-proklima.cz/markyzy-pergolynajdete hned několik druhů markýz.

Objednat si tedy na této webové adrese můžete kazetové markýzy, výsuvné markýzy, fasádní clony, pergoly i stínění zimních zahrad. Kazetové markýzy jsou jak jedinečným stínícím zařízením v parných letních dnech, tak také skvělým módním doplňkem, který okrášlí Váš dům i s přilehlým prostranstvím. Kazetové markýzy nachází své uplatnění také mimo letní sezónu. Při zakoupení markýz Climax u společnosti Proklima obdržíte prodlouženou čtyřletou záruku. S markýzami se stane pobyt na Vaší zahrádce zase o něco příjemnější!

06. 06. 2014

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

My nejvic spokojeny se zastresenim. Skvely...
Konečně chápu...
Bazény na zahradě (27. 02. 2014)
Je pravda, že bazén už není...