Informace o bazénech a jejich zastřešení

Léto s vlastním bazénem

Léto se přehouplo do své druhé poloviny a venkovní teploty se už několikátý týden vyšplhávají ke svým tropickým hranicím. Pokud patříte k lidem, kteří v těchto parných dnech tráví rádi svůj volný čas někde u vody, jistě neopovrhnete koupáním se někde na koupališti, ve vodní nádrži či v rybníce. Možná i Vy však patříte k lidem, kterým se nechce utrácet za předražené aquaparky či městská koupaliště, která jsou stejně každý den narvaná k prasknutí, takže se nedá ve vodě ani pořádně zaplavat, může se právě umístění některého z bazénů od společnosti Albixon na Vaší zahradě jedinečným řešením.

V soukromém bazénu se budete moci zchladit také ve chvílích, kdy už budou městská koupaliště dávno zavřená. Máte-li na zahradě u Vašeho domu dostatečný prostor pro některý z venkovních bazénů, není určitě nad čím dlouho přemýšlet. V dnešní pestré nabídce bazénů Albixon si zajisté vyberete některý z těch, který bude odpovídat Vašim představám a požadavkům.

Na venkovních i vnitřních městských koupalištích můžete přijít lehce ke zranění, stačí, když Vám po mokrých dlaždičkách uklouzne noha a hned je zranění na světě. To se Vám doma stát nemůže, neboť na svém pozemku budete dbát jistě zvýšenější opatrnosti a preciznosti jak při výběru bazénu, tak při úpravě okolního prostranství.  Nedovedou si Vaše děti představit návštěvu vodních středisek bez sjetí skluzavky či tobogánů a nebaví Vás stát pokaždé nekonečné fronty? Při koupání ve vlastním bazénu se Vám toto stát nemůže, navíc dětem můžete zpříjemnit namontováním některých ze skluzavek.

11. 08. 2013

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
Bazén na vlastní zahradě: Ahoj, ráda bych se... 0 Katarina Š. 12. 08. 2013
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

My nejvic spokojeny se zastresenim. Skvely...
Konečně chápu...
Bazény na zahradě (27. 02. 2014)
Je pravda, že bazén už není...