Informace o bazénech a jejich zastřešení

Laminátové bazény od Albixon

Stýská se Vám již nyní po teplém letním počasí a rádi byste si zkrátili čekání na toto letní období? V tom případě zkuste popřemýšlet nad koupí venkovního bazénu na Vaši zahrádku. Bazénu najdete v současné době na internetovém portálu nespočet, ale s laminátovými bazény od společnosti Albixon budete mít skutečnou záruku toho, že jste si vybrali správně. Na této webové adrese: www.albixon.cz/bazeny/laminatove/ si můžete vybírat nejen podle typů bazénů, ale také podle velikostí a tvarů. Najdete zde laminátové bazény typu Atlantida, jehož rozměry jsou 11,25x4,00x1,45 m, ale i menší bazén Rhodos s rozměry 6,50x3,00x1,35 m.

U každého typu bazénu samozřejmě najdete také informaci o objemu. Mezi další typy laminátových bazénů, které společnost Albixon nabízí, patří bazén Troja, Babylon, Alexandrie či Athény. Pokud byste si rádi pořídili klasický oválný bazén, pak Vaše očekávání jistě naplní laminátový bazén Kréta. Pro ty, kteří neoplývají před svým domem velkým prostorem, je zde připraven laminátový bazén Olymp, do nějž se vleze až 11,5 metrů krychlových vody. Příjemné zvlažení zažijete také v bazénu Oáza s rozměry 3,00x2,55x0,90 metru.

Laminátové bazény jsou bazény, které jsou již předvyrobeny a osazují se vcelku. Jsou odolné proti většině chemikálií, které se používají na údržbu bazénu. Jedná se o typ bazénu, který je vyroben ze sklolaminátových kompozit, díky čemuž dosahuje až několikanásobnější životnosti než fóliové či plastové bazény. V nabídce společnosti Albixon najdete nejen venkovní bazény, ale také vířivky, zastřešení pro bazény, infrasauny či veškeré potřebné příslušenství k bazénům.

21. 11. 2013

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
Jaké jsou výhody laminátových bazénů?: Prosím o radu... 0 Naďa N. 25. 11. 2013
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

My nejvic spokojeny se zastresenim. Skvely...
Konečně chápu...
Bazény na zahradě (27. 02. 2014)
Je pravda, že bazén už není...