Informace o bazénech a jejich zastřešení

Dřevostavby na klíč

V dnešní době přibývá rodin, které upřednostňují vlastní bydlení. Důvodů může být několik. Mezi nejčastější důvody lidé často uvádí zejména možnost zrekonstruovat si či upravit ve vlastním bytě cokoliv, aniž by se museli ptát na povolení původního majitele či bytového družstva.

Spoustu rodin láká také představa mít za vlastním domkem zahrádku, na níž se mohou od jara do podzimu starat o květiny, ovocné stromky a přitom se pěstovat zeleninu. Výjimkou není ani sen po větším prostoru, než jaký je možné mít v bytě. Velmi oblíbenou variantou rodinných domů se stávají dřevostavby.

Odborníkem na tento druh domů patří společnost Stavex. Jak již název dřevostavba naznačuje, jedná se o stavbu vybudovanou ze dřeva. Obvykle se ke stavbě těchto domů používá smrkové či jedlové dřevo. Výjimkou nejsou ani stavby z borovicového a modřínového dřeva. Stavební společnosti nabízí nejčastěji jako typy dřevostaveb masivní dřevostavby, roubenky nebo sendvičové stavby. Výhodou těchto montovaných dřevostaveb jsou vyšší úspory tepla. Zatímco stavba klasických domů trvá i několik let, dřevostavby lze postavit za daleko kratší čas.

Tento typ domů je oblíbený zejména v Dánsku a skandinávských zemí, avšak poslední dobou se začíná těšit velké oblibě také v České republice. Nabídku jednotlivých dřevostaveb od společnosti Stavex naleznete také pod touto webovou adresou: http://www.stavex.cz/rodinne-domy/. Společnost Stavex nabízí již osmnáct let jen ty nejkvalitnější služby. Její dřevostavby na klíč nabízí ideální bydlení pro celou rodinu.

16. 09. 2013

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

My nejvic spokojeny se zastresenim. Skvely...
Konečně chápu...
Bazény na zahradě (27. 02. 2014)
Je pravda, že bazén už není...