Informace o bazénech a jejich zastřešení

Bydlení v novém

Rozhodli jste se pro bydlení v rodinném domě a rádi byste si ho nechali postavit od nějaké renomované společnosti? Architektonický plán i samotnou stavbu Vám velmi ráda zajistí stavební firma Stavex. S montovanou dřevostavbou od společnosti Stavex získáte stylové a moderní bydlení, do kterého se budete velmi rádi po pracovním dni vracet. Zatímco u obvyklých rodinných domů si na nové bydlení musíte dlouhá léta počkat, u montovaných dřevostaveb stavba probíhá velmi rychle. Cena montovaných dřevostaveb se pohybuje ve velmi rozumných cenových relacích.

V neposlední řadě jsou dřevostavby velmi šetrné k životnímu prostředí. Montované dřevostavby jsou vyráběny z kvalitního dřeva, které je obnovitelným zdrojem. Domy vyrobené ze dřeva jsou mnohem lépe odolné vůči vodě a obsahují také lepší akustické vlastnosti.  S montovanými dřevostavbami totiž šetříte finance za vytápění. U nízkoenergetických domů nesmí roční spotřeba energií na vytápění být větší než padesát kWh na metr čtvereční. Více informací o výhodách těchto typů domů se můžete dovědět na této webové adrese www.stavex.cz.

U montovaných dřevostaveb je potřeba nejprve postavit základy neboli spodní části staveb. Poté následuje ukotvení obvodových zdí. Teprve potom je možné namontovat dveře a případně usadit dveře. Následně se musí nasadit krovy se střechou. Až jsou hotovy tyto záležitosti, je možné začít s vybavením interiéru. Pokud jste stále na vážkách, zda je montovaná dřevostavba to pravé pro Vás, můžete se přijít podívat na vzorový dům do obce Nové Dvory u Kutné Hory.  

26. 11. 2014

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

My nejvic spokojeny se zastresenim. Skvely...
Konečně chápu...
Bazény na zahradě (27. 02. 2014)
Je pravda, že bazén už není...