Informace o bazénech a jejich zastřešení

Bezchlórová bazénová chemie

Mít na zahradě vlastní bazén přináší především výhody a spoustu zábavy, ovšem nic nemá pouze své klady – vždy jsou s nimi v různých mírách spojeny nějaké zápory. U bazénů bychom těmi „zápory“ mohli nazvat snad jedině jeho údržbu. Ovšem pokud víte, kde nakupovat veškeré příslušenství k bazénu, které nezbytně potřebujete k šetrné údržbě, máte o tento minusový aspekt postaráno. Bazénová chemie, která je tedy nutná je sice k dostání v každém větším městě, ovšem jen málokde je to obchod, který se na bazény a jeho příslušenství specializuje.

Proto jsme pro ty, kteří se o svůj bazén chtějí starat poctivě, aby jeho garantovaná životnost byla zachována, (ne-li dokonce znásobena), vytvořili internetový obchod www.bazeny.cz. Jak již samotný název napovídá, nakoupíte zde nejen vzpomínané bazénové příslušenství, ale i samotné bazény. Tento e-shop máme pod palcem my, firma Albixon. Možná jste již o nás měli možnost slyšet. Pokud ne, pravděpodobně jste tématem bazénů a celých oněch „opletaček“ okolo nich dosud nepolíbeni. A víte, proč nakoupit právě u nás? Nebudeme vás lákat na nejnižší ceny a nejvyšší kvalitu – to necháme na každém zákazníkovi, ať se o tom přesvědčí až na vlastní kůži. My se můžeme chlubit titulem „bazénový specialista číslo 1 v České republice“, což už navíc vypovídá o feedbacku od zákazníků. Zároveň se do naší nabídky snažíme zavádět novinky využívající ty nejmodernější technologie, které vám život s bazénem ještě více zpříjemní.

Chcete-li však být při tom všem navíc i ekologičtí a myslet na své zdraví, vyzkoušejte bezchlórovou úpravu vody. Ne každému totiž vyhovuje dezinfekce vody běžným způsobem, tedy chlorem. Tento způsob je sice efektivní a stále používaný, ovšem pro moderní lidi, kteří dbají na sebe i své okolí jsou i novější metody. Dezinfekce pomocí elektrolýzy, ozonu (a popřípadě jeho kombinace s UV zářením) nebo kyslíkem nejsou žádné mimozemské ani futuristické techniky. Více zajímavých a podrobnějších informacích se můžete dozvědět na výše uvedené stránce, kde si i potřebné propriety můžete zakoupit, anebo klidně kontaktovat i některého z našich odborníků. S Albixonem máte možnost být vždy o krůček napřed.

29. 04. 2013

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
Bezchlórová bazénová chemie a její alternativy: Ahoj, slyšel jsem i... 0 Martin Fr. 17. 07. 2013
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

My nejvic spokojeny se zastresenim. Skvely...
Konečně chápu...
Bazény na zahradě (27. 02. 2014)
Je pravda, že bazén už není...