Informace o bazénech a jejich zastřešení

Bazény od Albixon

Přemýšlíte, jak dětem zpříjemnit letošní letní prázdniny? Pořiďte jim venkovní bazén na zahradu. Ve venkovním bazénu Vaše děti zažijí spoustu legrace a Vy se nebudete muset strachovat, zda jim při vodních hrách na přeplněných městských koupalištích někdo neublíží. Ve vlastním venkovním bazénu budete mít také absolutní přehled o kvalitě vody v bazénu a nebudete se muset obávat nejrůznějších nemocí.

Vlastní venkovní bazén můžete využít nejen k plavání, ale také k relaxaci a cvičení ve vodě. Díky bohaté nabídce společnosti Albixon bude výběr toho pravého bazénu přímo pro Vás opravdu lahůdkou. V nabídkovém katalogu společnosti Albixon najdete bohatou škálu samonosných, přelivových i laminátových bazénů. Velmi oblíbené jsou také foliové zapuštěné bazény a nadzemní bazény. Kromě toho si u společnosti Albixon můžete pořídit infrasauny, solární sprchy, vířivky a zastřešení.

Za velmi výhodné ceny u Albixon nakoupíte také nejrůznější potřebné příslušenství k bazénům. Bazény u Albixon seženete v nejrůznějších tvarech vyrobené z nejrozmanitějších materiálů. Velmi oblíbeným typem bazénů jsou v poslední době samonosné bazény, které jsou velmi jednoduché na venkovní instalaci. Životnost samonosných bazénů dosahuje až padesáti let. Je tomu tak zejména díky kvalitnímu materiálu, ze kterého jsou vyrobeny.

Mezi neméně důležité vlastnosti samonosných bazénů patří rovněž vysoká barevná stálost, UV stabilizace a individuální tvárnost. Prohlédněte se nabídkový katalog společnosti Albixon a rozhodněte se sami, který bazén pro Vás a Vaši rodinu bude ten nejlepší. 

25. 06. 2014

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

My nejvic spokojeny se zastresenim. Skvely...
Konečně chápu...
Bazény na zahradě (27. 02. 2014)
Je pravda, že bazén už není...